Novinky / Po cvičení masáž zpět
16. 02. 2011

Po cvičení masáž

Jmenuji se Hana Husáková a masáže jsou nejen mou prací, ale zároveň i mým velkým koníčkem. Této činnosti se věnuji od roku 2009. V současné době vás zvu na relaxační masáže do Posilovny Gold‘s Gym Brno. Ráda bych vás blíže seznámila s jednotlivými druhy mnou nabízených masáží. Jde o:
Klasickou relaxační masáž


Klasická relaxační masáž uvolňuje bolavé, namožené svaly a kloubní spojení, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Jedná se o masáž horních i dolních končetin, zad a šíje. Je zahájena úvodním třením, pokračuje hnětením, dále roztíráním prsty a pěstí po vzpřimovači trupu od beder k šíji, vytíráním mezižeberního svalstva, tepáním. Následuje tření až chvění. Masáž je zakončena pasivními pohyby v kloubech.
Masáž lávovými kameny


Je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a uvolnění organismu. Jde o aktivní masáž, kterou se masírují všechny svaly a nejde tudíž pouze o přiložení kamenů na tělo. Kameny jsou používány pro svoji schopnost odebírat negativní energii, odstraňovat bolesti. Lávové kameny jsou schopny nás energeticky dobít a harmonizovat.
Havajskou masáž Lomi lomi


Havajská masáž je právem označována za perlu mezi masážemi. Zaměřuje se nejen na fyzickou stránku, ale navozuje také psychickou a duševní pohodu masírovaného. Vychází z havajské filozofie HUNA, která chápe nemoc a bolest jako stav napětí, které vede ke špatnému toku energie v těle.
Thajskou masáž nohy


Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu. K masáži chodidel se navíc využívá dřevěného kolíku a masážního oleje.Tato masáž je vhodná k harmonizaci celého organismu.Po masáži následuje pocit uvolnění, lehkosti, klient se zbaví nejen únavy a bolestí nohou, ale uleví i křečovým žilám či bolesti hlavy.
Speciální masáž obličeje a dekoltu


Obličej je ta část našeho těla, která bezprostředně reprezentuje naší osobnost. Kvalitně provedená masáž: omlazuje pleť a oddaluje proces stárnutí, potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku kolem očí. Odstraňuje stres, činí nás mladší a svěžejší. Působí blahodárně na psychiku, navozuje pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.
Čokoládovou masáž + zábal


Horká čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Ošetření začíná nejprve čokoládovým peelingem, následuje masáž a nakonec si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády
Medovou masáž


Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.
Více info na:
http://www.prijemnemasaze.cz/